درباره ما

ارزهای رمزپایه، دیجی‌ارزها، رمزارزها یا کریپتوکارنسی‌ها نسل جدیدی از ارزها هستند که قرار است انقلابی در مبادلات ارزی داشته باشند. به همین دلیل که این نوع از ارزها نسل جدیدی از واحدهای پولی خواهند شد بنابراین جهت پیش‌رفت و عقب نماندن از این فناوری بهتر است که ما نیز هم‌گام با این کریپتوکانرسی‌ها به جلو پیش برویم و اخبار و رویدادهای مهم آن را دنبال کنیم. هرچند تا به امروز تقریبا ۱۰ سال از عمر اولین ارز رمزپایه می‌گذرد، اما هنوز هم دیر نشده و شما می‌توانید با انجام تحقیقات و بررسی‌ها وارد این حوزه جدید شوید. درواقع اگر بخواهیم دقیق‌تر این جمله را توضیح بدهیم، هرلحظه برای ورود به این حوزه هم دیر شده است و هم بهترین موقع! دیر از این بابت که موقعیت‌ها و فرصت‌های گذشته را از دست داده‌اید؛ و بهترین موقع نیز از این بابت که هنوز موقعیت‌ها و فرصت‌های بهتری نیز در راه‌اند و اگر تأخیر کنید ممکن است آن‌ها را هم از دست بدهید! البته همانطور که گفته شد بدون تحقیق و مطالعه هرگز وارد این جریانات نشوید! چون افراد زیادی بوده‌اند که تحت تأثیر رسانه‌ها و اخبار قرار گرفته‌اند و با دیدن رشد سریع و نمایی ارزها، بدون هیچ‌گونه مطالعه‌ای وارد دنیای رمزارزها شده‌اند که نتیجه آن چیزی جز ضرر نبود!

افرادی که علاقه‌مند به این حوزه شده‌اند معمولا اولین موردی که به آن توجه می‌کنند قیمت و وضعیت بازار رمزارزهاست. سایت‌ها و مراجع مختلفی وجود دارد که از طریق آن‌ها می‌توان این اطلاعات را مشاهده کرد. اما مرجعی که قیمت و وضعیت بازار رمزارزها را به صورت کاملا فارسی و به واحد کشور خودمان نشان دهد کم است یا اطلاعات کاملی را نشان نمی‌دهد. بنابراین تصمیم گرفتیم که چنین مرجعی را راه‌اندازی کنیم تا کاربران و افرادی که وارد این حوزه شده‌اند بتوانند قیمت و وضعیت لحظه‌ای ارزهای رمزنگاری‌شده را به صورت دلار و تومان مشاهده کنند.

هم‌اکنون رمزین‌ارز در مرحله آزمایشی خود به سر می‌برد و صددرصد مشکلات و نواقصی و حتی کمبودهایی خواهد داشت که ان‌شاءالله به‌زودی تمامی آن‌ها را رفع خواهیم کرد. همین‌طور شما نیز می‌توانید در صورت مشاهده مشکلات، آن‌را به تیم پشتیبانی رمزین‌ارز گزارش دهید تا پس از بررسی مشکل گزارش‌شده را رفع نماییم.

از ویژگی‌ها و امکاناتی که رمزین‌ارز به کاربران خود ارائه می‌دهد نمایش لحظه‌ای قیمت، حجم بازار، وضعیت و نوسانات قیمت ارزها و همینطور تبدیل ارزها به یک‌دیگر است. علاوه بر آن شما در صورت تمایل می‌توانید از بخش جستجوی آدرس بیت‌کوین تمامی تراکنش‌های آن آدرس را مشاهده نمایید! البته این بخش از سایت هنوز کامل نشده است و قرار است به‌زودی جزئیات تراکنش‌ها هم به این بخش از رمزین‌ارز افزوده شود.

در پایان امیدواریم که این پروژه در نهایت مورد پسند کاربران و علاقه‌مندان به حوزه ارزهای رمزپایه قرار گرفته باشد و ما نهایت تلاش خودمان را خواهیم کرد تا این وب‌سایت پربارتر و قوی‌تر از روزهای ابتدایی خود شود.

به‌روزرسانی:

در تازه‌ترین به‌روزرسانی رمزین‌ارز بخش رویدادهای حوزه بلاک‌چین و کریپتوکارنسی‌ها اضافه شده است که می‌توانید از تازه‌ترین رویدادها و اتفاقات این حوزه باخبر باشید! همین‌طور بخش کاوش‌گر (جست‌وجوی آدرس سابق) به صورت کامل تغییر کرده و اکنون علاوه بر مشخصات آدرس، تراکنش‌ها و بلاک‌ها را هم نمایش می‌دهد!

 

با تشکر – تیم مدیریت رمزین‌ارز